3

Sekator dwuręczny nożycowy ARS LPB-30S

255,61 zł
Wysyłka w 24 godziny
Brutto

Dwuręczny sekator nożycowy ARS LPB-30S przeznaczony do cięcia gałęzi o średnicy do 34mm. Zaprojektowany z myślą o najcięższych zadaniach, sekator ogrodniczy ARS LPB-30S idealnie sprawdzi się przy cięciu krzewów i drzew owocowych, w ogrodnictwie, arborystyce oraz architekturze krajobrazu.

Ilość

Owoce

Ogrodnictwo

Arborystyka

Architektura krajobrazu

Dwuręczny sekator nożycowy ARS LPB-30S do cięcia gałęzi o średnicy do 34 mm. Ten niezawodny i wytrzymały sekator został zaprojektowany z myślą o trudnych warunkach pracy i wymagających potrzebach profesjonalnych sadowników i ogrodników.

Dzięki użytym materiałom spełniającym wymagające Japońskie Normy Przemysłowe (JIS), zaawansowanej obróbce termicznej oraz nowatorskim technologiom, dwuręczny sekator ogrodniczy ARS LPB-30S bez problemu poradzi sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zadaniem w Twoim ogrodzie.

Sekator ogrodniczy ARS LPB-30S idealnie sprawdzi się przy cięciu krzewów i drzew owocowych, w ogrodnictwie, arborystyce oraz architekturze krajobrazu.

Wytrzymała i nowoczesna konstrukcja dwuręcznych sekatorów ARS


Wytrzymała i nowoczesna konstrukcja dwuręcznych sekatorów ARS
 Sekator do ciężkich prac


1. Zwiększona wydajność cięcia dzięki usprawnionemu kształtowi oraz ostrości ostrzy.
2. Lekkie i wytrzymałe aluminiowe rączki, idealne nawet do najcięższych zadań.
3. Ergonomicznie zaprojektowane uchwyty dla wygodnej obsługi przy minimalnym zmęczeniu.
4. Udoskonalony wytrzymały amortyzator redukujący siły powstałe podczas cięcia.

Ostrze z wysokowęglowej japońskiej stali


Wysokiej jakości japońska stal wykorzystana do produkcji sekatorów, nożyc i pił ARS
 Dobrej jakości stal to podstawa dobrej krawędzi tnącej.


Prezentowany produkt wyróżnia się długo trzymającym ostrość i wyjątkowo wytrzymałym ostrzem, które zawdzięcza swoje właściwości dzięki użytej specjalnie wyselekcjonowanej japońskiej stali.


Wyjątkową twardość nadaje ostrzu stop żelaza z dużą zawartością węgla. Następnie stop ten jest poddawany specjalnemu procesowi wyżarzania, dzięki któremu ostrze zyskuję odpowiednią elastyczność.

Niespotykana jakość wykonania oraz zastosowane materiały stanowią fundament niezwykłej mocy drzemiącej w narzędziach ARS.Ekonomiczny system wymiennych ostrzy


Praktyczny system wymiennych ostrzy w sekatorach i piłach ARS

 Dłuższa żywotność, mniejsze koszty.


Dla zwiększenia wygody, ograniczenia kosztów eksploatacji oraz wydłużenia żywotności narzędzi sadowniczych i ogrodniczych ARS, w produkcie tym zastosowano ekonomiczny system części zamiennych umożliwiający swobodną i prostą wymianę zużytych lub uszkodzonych ostrzy.

Wygodna i ergonomiczna rączka


Przyjemny w dotyku materiał zapewniający stabilny chwyt.


Dla lepszej wygody użytkowania, uchwyty narzędzi ARS zaprojektowano tak, aby maksymalnie zmniejszyć niepożądane obciążenia. Specjalna konstrukcja i materiały, z których wykonano rękojeści w sekatorach, nożycach i piłach ARS sprawiają, iż korzystanie z nich nie wywołuje zmęczenia dłoni i przedramion nawet podczas cięcia twardych materiałów, wymagających trzymania narzędzia z dużą siłą.

Miękki gumowy amortyzator wstrząsów


Amortyzatory wstrząsów w sekatorach i nożycach ARS
 Komfort i bezpieczeństwo pracy.


Zastosowany w tym modelu gumowy amortyzator, umiejscowiony na ramionach narzędzia w odpowiedniej odległości od ostrza, pochłania większość energii powstałej po wykonaniu cięcia, znacząco redukując siły oddziałujące na ręce użytkownika podczas pracy.

Certyfikat jakości KWF

Certyfikat jakości KWF

 


Produkt ten został gruntownie przetestowany przez ”Niemieckie Centrum Pracy i Techniki Leśnej” i w rezultacie otrzymał renomowany certyfikat "KWF-PROFI", który świadczy o jego najwyższej jakości. Przyznane oznaczenie gwarantuje, iż przedstawiony produkt spełnia wszystkie wymagania obecnych standardów technicznych, a w szczególności standardów ekonomicznych, bezpieczeństwa, ergonomicznych i ekologicznych. Testowanie tego produktu obejmowało parametry techniczne narzędzia, praktyczne testy w leśnictwie oraz zapytania dotyczące jego praktycznego zastosowania.
ARS-LPB-30S

Opis

Waga
905 g
Długość całkowita
482 mm
Maksymalna średnica ciętej gałęzi
34 mm

Specyficzne kody

Polecane produkty

chat Opinie o produkcie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Sekator dwuręczny nożycowy...

255,61 zł