1

Sekator Do Owoców i Kwiatów ARS 300SS

38,18 zł
Wysyłka w 24 godziny
Brutto
Jednoręczny sekator 300SS japońskiej marki ARS, do owoców, warzyw oraz kwiatów. Zaprojektowany z myślą o pracach wymagających wyjątkowej precyzji, sekator ogrodniczy ARS 300SS idealnie sprawdzi się przy zbiorze owoców i warzyw, cięciu i pielęgnacji winorośli oraz kwiatów. Kolor: Czerwony.
Ilość

Winogrona

Owoce

Żniwa

Kwiaty

Warzywa

Pielęgnowanie

Jednoręczny sekator nożycowy ARS 300SS do cięcia owoców, warzyw oraz kwiatów. Ten niezawodny i precyzyjny sekator został zaprojektowany i wyprodukowany przez japońską firmę ARS, z myślą o pracach wymagających wyjątkowej precyzji, również w trudno dostępnych partiach roślin.

Dzięki użytym materiałom spełniającym wymagające Japońskie Normy Przemysłowe (JIS), zaawansowanej obróbce termicznej oraz nowatorskim technologiom, sekator ogrodniczy ARS 300SS bez problemu poradzi sobie z każdym, nawet najdokładniejszym zadaniem w Twoim ogrodzie.

Doceniony przez profesjonalnych ogrodników i sadowników precyzyjny sekator ARS 300SS idealnie sprawdzi się przy zbiorze owoców i warzyw, cięciu i pielęgnacji winorośli oraz kwiatów.

Ostrze z wysokowęglowej japońskiej stali


Wysokiej jakości japońska stal wykorzystana do produkcji sekatorów, nożyc i pił ARS
 Dobrej jakości stal to podstawa dobrej krawędzi tnącej.


Prezentowany produkt wyróżnia się długo trzymającym ostrość i wyjątkowo wytrzymałym ostrzem, które zawdzięcza swoje właściwości dzięki użytej specjalnie wyselekcjonowanej japońskiej stali.


Wyjątkową twardość nadaje ostrzu stop żelaza z dużą zawartością węgla. Następnie stop ten jest poddawany specjalnemu procesowi wyżarzania, dzięki któremu ostrze zyskuję odpowiednią elastyczność.

Niespotykana jakość wykonania oraz zastosowane materiały stanowią fundament niezwykłej mocy drzemiącej w narzędziach ARS.Wygodna i ergonomiczna rączka


Przyjemny w dotyku materiał zapewniający stabilny chwyt.


Dla lepszej wygody użytkowania, uchwyty narzędzi ARS zaprojektowano tak, aby maksymalnie zmniejszyć niepożądane obciążenia. Specjalna konstrukcja i materiały, z których wykonano rękojeści w sekatorach, nożycach i piłach ARS sprawiają, iż korzystanie z nich nie wywołuje zmęczenia dłoni i przedramion nawet podczas cięcia twardych materiałów, wymagających trzymania narzędzia z dużą siłą.
ARS-300SS EX

Opis

Waga
100 g
Długość całkowita
170 mm

Specyficzne kody

Polecane produkty

chat Opinie o produkcie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Sekator Do Owoców i Kwiatów...

38,18 zł