Rodzaje i koszty transportu.

W naszym sklepie wszystkie rodzaje transportu realizowane są przez firmę kurierską FedEx Express Polska Sp. z o.o. Wysyłka zamówionego towaru jest możliwa po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie lub zaraz po złożeniu zamówienia z opcją zapłaty "przy odbiorze" u kuriera doręczającego przesyłkę.

Koszty dostawy dla zamówień poniżej 199 zł brutto dla klientów detalicznych wynoszą:
- 19 zł brutto dla płatności przelewem,
- 25 zł brutto dla płatności za pobraniem.

Kiedy pokrywamy koszty transportu?

Rozumiemy, jak ważne w przypadku zakupów w Internecie są koszty dostawy, zwłaszcza w przypadku większych lub częstych zamówień, dlatego dla naszych klientów detalicznych wprowadziliśmy promocję, w której wszystkie zamówienia o wartości przekraczającej 199 zł (z Vat) są dostarczane bezpłatnie.

Jak obniżyć koszty transportu?

Jeżeli kwota Twojego zamówienia nie przekracza wymaganych 199 zł, przejrzysz pozostałe produkty w sklepie i sprawdź, co jeszcze może Ci się przydać, lub zapytaj znajomych, czy nie potrzebują układów tnących do swoich pilarek i kos.
Jeżeli masz problem z doborem odpowiednich produktów skorzystaj z kontaktu telefonicznego - pracownik naszego działu handlowego podpowie Ci kiedy warto dobrać produktów do zamówienia, aby obniżyć koszt transportu

Czas dostawy

Wszystkie złożone zamówienia realizowane są bezzwłocznie w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub uzyskania informacji o chęci zapłaty za zamówienie przy odbiorze (u kuriera doręczającego przesyłkę).
Całkowity czas dostawy uzależniony jest również od pracy firmy kurierskiej, która według umowy zobowiązana jest dostarczyć towar pod wskazany adres w ciągu najbliższych 2 dni roboczych.
Nasi pracownicy wysyłają towar bezpośrednio z naszego magazynu w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00.
Zamówienia złożone w piątek po godzinie 15:30 najczęściej wysyłane są po weekendzie - w Poniedziałek.

Czas realizacji zamówienia może się wydłużyć w przypadku zamówień zawierających produkty wykonane na specjalne zamówienie (np. łączenie, wydłużanie lub skracanie oryginalnych łańcuchów tnących) 

Wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym arstools.pl dostępne są bezpośrednio w naszym magazynie z którego są wysyłane.
Gwarantujemy dostępność każdego zamówionego produktu