Filtruj według

Maksymalna średnica ciętej gałęzi

Cena

  • 40,00 zł - 187,00 zł

Waga

  • 0,06kg - 1kg

Rodzaj powłoki

Wymienne ostrza do sekatorów

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Ostrze i przeciwostrze do sekatora ARS V S-7X

Zestaw wysokiej jakości wymiennych ostrzy, składający się z ostrza i przeciw ostrza do sekatora ogrodniczego VS-7X japońskiej marki ARS, docenianej przez profesjonalnych sadowników i ogrodników na całym świecie.

Cena 81,67 zł

Ostrze i przeciwostrze do sekatora ARS V S-8X

Zestaw wysokiej jakości wymiennych ostrzy, składający się z ostrza i przeciw ostrza do sekatora ogrodniczego VS-8X japońskiej marki ARS, docenianej przez profesjonalnych sadowników i ogrodników na całym świecie.

Cena 92,59 zł

Ostrze i przeciwostrze (ARS VS-9X-1 EX)

Zestaw wysokiej jakości wymiennych ostrzy, składający się z ostrza i przeciw ostrza do sekatora ogrodniczego VS-9X japońskiej marki ARS, docenianej przez profesjonalnych sadowników i ogrodników na całym świecie.

Cena 96,53 zł

Ostrze do sekatora ARS VS-7X

Wysokiej jakości wymienne ostrze do sekatora ogrodniczego VS-7X japońskiej marki ARS, docenianej przez profesjonalnych sadowników i ogrodników na całym świecie.

Cena 43,33 zł

Ostrze do sekatora ARS VS-8X

Wysokiej jakości wymienne ostrze do sekatora ogrodniczego VS-8X japońskiej marki ARS, docenianej przez profesjonalnych sadowników i ogrodników na całym świecie.

Cena 44,07 zł

Ostrze do sekatora (ARS-VS-9X-2 EX)

Wysokiej jakości wymienne ostrze do sekatora ogrodniczego VS-9X japońskiej marki ARS, docenianej przez profesjonalnych sadowników i ogrodników na całym świecie.

Cena 52,15 zł

Przeciwostrze do sekatora ARS VS-7X

Wysokiej jakości wymienne przeciw ostrze do sekatora ogrodniczego VS-7X japońskiej marki ARS, docenianej przez profesjonalnych sadowników i ogrodników na całym świecie.

Cena 42,13 zł

Przeciwostrze do sekatora ARS VS-8X

Wysokiej jakości wymienne przeciw ostrze do sekatora ogrodniczego VS-8X japońskiej marki ARS, docenianej przez profesjonalnych sadowników i ogrodników na całym świecie.

Cena 42,94 zł

Przeciwostrze do sekatora ARS VS-9X

Wysokiej jakości wymienne przeciw ostrze do sekatora ogrodniczego VS-9X japońskiej marki ARS, docenianej przez profesjonalnych sadowników i ogrodników na całym świecie.

Cena 49,10 zł

Ostrze wymienne (ARS-LPA-30-1)

Wysokiej jakości wymienne ostrze do sekatora ogrodniczego ARS-LPA-30 japońskiej marki ARS, docenianej przez profesjonalnych sadowników i ogrodników na całym świecie.

Cena 189,99 zł

Ostrze wymienne z kowad. (ARS-LPA-30-2)

Wysokiej jakości wymienne przeciw ostrze do sekatora ogrodniczego ARS-LPA-30 japońskiej marki ARS, docenianej przez profesjonalnych sadowników i ogrodników na całym świecie.

Cena 166,89 zł

Ostrze wymienne tnące (ARS-LPB-30-1)

Wysokiej jakości wymienne ostrze do sekatora ogrodniczego ARS-LPB-30 japońskiej marki ARS, docenianej przez profesjonalnych sadowników i ogrodników na całym świecie.

Cena 86,11 zł